Apartamenty w Świnoujściu

Komfortowe apartamenty blisko morza

OPIS:

Apartament Ewa – pokój, aneks kuchenny, łazienka

Apartament Marta – pokój, aneks kuchenny, łazienka

Piętro: 3

Liczba Gości:  dwa apartamenty 2-osobowe z możliwością dostawki dla trzeciej osoby. W przypadku zakwaterowania rodzin 4-osobowych istnieje możliwość połączenia dwóch apartamentów przez wspólny balkon.

Dodatkowo: miejsce parkingowe, pomieszczenie na sprzęt rowery itp.

Wyposażenie:
– pełne umeblowanie
– sprzęt RTV i AGD  (lodówka, pralka)
– Internet
– balkon (możliwość łączenia apartamentów Marta i Ewa przez balkon)

Opis

Komfort połączony z przytulnym wnętrzem w nowym apartamentowcu blisko promenady. Dwa apartamenty – Ewa i Marta wyposażone zostały w taki sposób, by goście czuli się w nich jak w zaciszu domowym, a jednocześnie mogli poczuć smak wygody i komfortu.

Możliwości
Dzięki możliwości połączenia apartamentu Ewa poprzez balkon z apartamentem Marta jest to idealne miejsce dla par, grupy przyjaciół oraz rodzin.

W apartamentach umieszczone zostały specjalne systemy łączenia łóżek – dzięki temu goście mają do wyboru dwie opcje: spanie na łóżkach jednoosobowych oraz na łożu małżeńskim.

Do apartamentów należą pomieszczenia, w których goście mogą trzymać rowery, deski surfingowe oraz inny sprzęt.

W budynku znajduje się winda, która umożliwia pobyt osobom starszym.

Otoczenie 

Apartamenty znajdują się blisko morza (ok. 200m) oraz głównych ośrodków rehabilitacyjnych i SPA. W pobliżu znajdują się również sklepy spożywcze. Pieszo można dotrzeć także do parku linowego dla dzieci, kortów tenisowych.

Apartamenty znajdują się w otoczeniu pobliskich kafejek, a w odległości ok. 200 m znajduje się muszla koncertowa, która w sezonie zapewnia ciekawy repertuar grany na świeżym powietrzu.

Apartamenty Ewa i Marta znajdują się przy najbardziej popularnych trasach rowerowych, np. ścieżce w kierunku Ahlbecku łączącej Polskę i Niemcy.

Wyposażenie
Oba apartamenty są wyposażone w taki sposób, by jego goście nie musieli obciążać się zbędnym bagażem.

Wśród stałych elementów wyposażenia znajdują się: płyta grzewcza elektryczna, lodówka, czajnik bezprzewodowy, żelazko, suszarka do włosów, suszarka do wywieszenia prania.

Gwarantowane miejsce parkingowe
Goście otrzymują możliwość korzystania z miejsc parkingowych przynależnych do każdego z apartamentów. Do miejsca postojowego mogą dotrzeć windą bez konieczności wychodzenia z budynku.

Restauracja
Goście mogą korzystać z restauracji umieszczonej na parterze w tym samym budynku.