EWA

EWA

Pomieszczenia: pokój, aneks kuchenny, łazienka

Piętro: 3

Liczba Gości:  apartament 2-osobowy z możliwością dostawki dla trzeciej osoby. W przypadku zakwaterowania rodzin 4-osobowych istnieje możliwość połączenia dwóch apartamentów przez wspólny balkon.

Dodatkowo: miejsce parkingowe, pomieszczenie na rowery, sprzęt sportowy, wózki dla dzieci

Wyposażenie:
– pełne umeblowanie
– sprzęt RTV i AGD  (lodówka, pralka)
– Internet
– balkon (możliwość łączenia apartamentów Marta i Ewa przez balkon)

Opis

Komfort połączony z przytulnym wnętrzem utrzymanym w fioletowej kolorystyce w nowym apartamentowcu blisko promenady. Wyposażony został w taki sposób, by Goście czuli się w nim jak w zaciszu domowym, a jednocześnie mogli poczuć smak wygody i komfortu.

Możliwości
Dzięki możliwości połączenia apartamentu Ewa poprzez balkon z apartamentem Marta jest to idealne miejsce dla par, grupy przyjaciół oraz rodzin.

W apartamencie umieszczony został specjalny system łączenia łóżek – dzięki temu goście mają do wyboru dwie opcje: spanie na łóżkach jednoosobowych oraz na łożu małżeńskim.

Do apartamentu należy pomieszczenie, w którym Goście mogą trzymać rowery, deski surfingowe oraz inny sprzęt.

W budynku znajduje się winda, która umożliwia pobyt osobom starszym.

Otoczenie 

Pensjonat znajduje się blisko morza (ok. 200m) i dwóch promenad oraz głównych ośrodków rehabilitacyjnych i SPA. Pieszo można dotrzeć także do parku linowego dla dzieci, kortów tenisowych i muszli koncertowej, która w sezonie zapewnia ciekawy repertuar grany na świeżym powietrzu.

Apartamenty Ewa i Marta znajdują się przy najbardziej popularnych trasach rowerowych, np. ścieżce w kierunku Ahlbecku łączącej Polskę i Niemcy.

Wyposażenie
Apartament wyposażony jest w taki sposób, by jego goście nie musieli obciążać się zbędnym bagażem.

Wśród stałych elementów wyposażenia znajdują się: płyta grzewcza elektryczna, lodówka, czajnik bezprzewodowy, żelazko, suszarka do włosów, suszarka do wywieszenia prania, naczynia i sprzęt kuchenny.

Gwarantowane miejsce parkingowe
Goście otrzymują możliwość korzystania z miejsc parkingowych przynależnych do każdego z apartamentów. Do miejsca postojowego mogą dotrzeć windą bez konieczności wychodzenia z budynku.

Restauracja
Goście mogą korzystać z restauracji Nebbiolo umieszczonej na parterze w tym samym budynku, serwującej włoskie dania najwyższej jakości.